הרשמה מקוונת: Swim From the Heart Haifa, Israel, May 24, 2019


ההרשמה פתוחה


שלום  אורח 

מייל:
סיסמה:
שכחתי סיסמה    הרשם לחשבון   תאריך ושעת האירוע: יום שישי 24 מאי 2019       05:45


לאתר המשחה לחצו כאן


משחה כף כרמל - יום שישי 24.5.2019 - שוחים מהלב ותורמים למניעת מוות פתאומי

בפרוס הקיץ, חוזרים לכף הכרמל. גם הפעם, עם מטרה חברתית-רפואית מיוחדת במינה של הצלת חיים – תרומה למחקר פורץ דרך בבית חולים רמב"ם, לניבוי ומניעת מוות פתאומי לבבי בילדים ובצעירים עד גיל 35.

מסלול מקצה "מעבר לכף" למרחק 4.5 ק"מ, הארוך יקיף את  כף הכרמל לכיוון דרום, עם הנוף המרהיב מהים ליבשה, הקרקעית המרתקת, המפתיעה, והבתולית של השמורה הימית המתהווה, והזווית הנדירה של צלילתו של רכס הכרמל לעומק הים. נשחה ברצועת חוף שהתברכה בנוכחות מוגברת של צבי ים ענקיים, ולביקורים מזדמנים של דולפינים שובבים. רצועת חוף שאנשי הים מייעדים להיות שמורה ימית ייחודית.

מקצה "הלב החזק" למרחק 2.6 ק"מ, שיוזנק מחוף הכרמל, ינווט צפונה, ויחזור לחוף הכרמל; והמקצה "הלב הבריא", שיקיף את שובר הגלים של חוף הכרמל.

שחייני מקצה ארוך 4.5 ק"מ - "מעבר לכף" יתכנסו בשעה 5:30 למרגלות מלון מרידיאן בחוף הכרמל. אחרי רישום מספרי המשתתף יעלו השחיינים על הסעות באוטובוסים לנקודת הזינוק. מקצה "מעבר לכף" יוזנק בשעה 7:15, בליווי סירות של צוותי הצלה, צוות רפואי, וקיאקים. המסלול יסומן במצופים. במשחה לא תהיה מדידת זמנים אך יחולקו מדליות לשלושת המסיימים והמסיימות הראשונים כללי.

שחייני מקצה בינוני 2.6 ק"מ - "הלב החזק" יתכנסו בשעה 6:30 בחוף הכרמל למרגלות מלון מרידיאן. מקצה "הלב החזק" יוזנק בשעה 7:30.

שחייני מקצה קצר 1 ק"מ - "הלב הבריא" יתכנסו בשעה 07:30 בחוף הכרמל למרגלות מלון מרידיאן וישחו מסלול שיקיף מדרום לצפון את שובר הגלים של חוף הכרמל, למרחק של 1 ק"מ. המקצה יוזנק בשעה 08:30.

* כל המקצים מסיימים בחוף הכרמל.

הניסיון מלמד שמשחה כף כרמל מבטיח להיות הפינוק המרגש של תחילת הקיץ, את ההרפתקה הקסומה הזאת לא כדאי להחמיץ...

כל המקצים מיועדים לשחיינים שהתכוננו והתאמנו לקראת שחייה בים.

המקצים "מעבר לכף" ו"הלב החזק" מיועדים לשחיינים מיומנים. המארגנים שומרים לעצמם זכות, לפי שיקול דעתם, לא לאשר השתתפות של שחיין.
  Powered By ShvoongTix