הרשמה מקוונת: Swim From the Heart Haifa, Israel,June 9, 2017


ההרשמה סגורה

חפש אירועים חדשים

שלום  אורח 

מייל:
סיסמה:
שכחתי סיסמה    הרשם לחשבון   תאריך ושעת האירוע: יום שישי 09 יוני 2017       05:45


לאתר המשחה לחצו כאן


בפרוס הקיץ, חוזרים לכף הכרמל. הפעם, עם מטרה חברתית-רפואית מיוחדת במינה של הצלת חיים – תרומה למחקר פורץ דרך בבית חולים רמב"ם, לניבוי ומניעת מוות פתאומי לבבי בילדים ובצעירים עד גיל 35.  מסלול מקצה "הלב החזק" למרחק 4.5 ק"מ, הארוך יקיף את  כף הכרמל לכיוון דרום, עם הנוף המרהיב מהים ליבשה, הקרקעית המרתקת, המפתיעה, והבתולית, והזווית הנדירה של צלילתו של רכס הכרמל לעומק הים. נשחה ברצועת חוף שהתברכה בנוכחות מוגברת של צבי ים ענקיים, ולביקורים מזדמנים של דולפינים שובבים.

השנה, יתווספו עוד שלושה מקצים – מקצה "מעבר לכף" למרחק 7.6 ק"מ שיוזנק מהחוף השקט, יתחבר למסלול מקצה "הלב החזק", וינחת בסמוך לסוכה 3 ומסעדת ה"מדרחוף" בחוף דדו; המקצה "הלב הבריא" למרחק 2.6 ק"מ, שיוזנק מחוף הכרמל, ינווט צפונה, ויחזור למסעדת ה"מדרחוף" בחוף דדו; והמקצה "למען לב של ילד", שיבצע משולש של 1 ק"מ מסוכה 3 בחוף דדו, ובחזרה.

משתתפי מקצה "מעבר לכף" ומקצה "הלב החזק" יתכנסו בשעה 5:20 בבית קפה "מדרחוף" בטיילת חיפה (ליד חוף דדו – סוכה 3). אחרי רישום מספרי המשתתף יעלו השחיינים על הסעות באוטובוסים לנקודת הזינוק.

מקצה "מעבר לכף" יוזנק בשעה 6:30 ומקצה "הלב החזק" יוזנק בשעה 7:15, בליווי סירות של צוותי הצלה, צוות רפואי, וקיאקים. המסלול יסומן במצופים. במשחה לא תהיה מדידת זמנים אך יחולקו מדליות לשלושת המסיימים והמסיימות הראשונים כללי.

משתתפי מקצה "הלב הבריא" למרחק 2.6 ק"מ, יתכנסו בשעה 6:20 ב"מדרחוף" לרישום, יוצאים 600 מ' צפונה מחוף הכרמל, ואז חוזרים דרומה לכיוון חוף דדו (סוכה 3 וקפה מדרחוף). מקצה "הלב הבריא" יוזנק בשעה 7:30.

משתתפי המקצה "למען לב של ילד", יתכנסו בשעה 07:30 בבית קפה "מדרחוף" וישחו מסלול משולש שיוזנק מסוכה 3, לאורך 1 ק"מ, עם זינוק בשעה 8:30.

הניסיון מלמד שמשחה כף כרמל מבטיח להיות הפינוק המרגש של הקיץ, את ההרפתקה הקסומה הזאת לא כדאי להחמיץ...

כל המקצים מיועדים לשחיינים שהתכוננו והתאמנו לקראת שחייה בים.

המקצים "מעבר לכף" ו"הלב החזק" מיועדים רק לשחיינים מיומנים. המארגנים שומרים לעצמם זכות, לפי שיקול דעתם, לא לאשר השתתפות של שחיין.

למידע נוסף לחצו כאן


  Powered By ShvoongTix