הרשמה מקוונת: הרשמה למועדון איילות 2017


ההרשמה סגורה

חפש אירועים חדשים

שלום  אורח 

מייל:
סיסמה:
שכחתי סיסמה    הרשם לחשבון   תאריך ושעת האירוע: יום ראשון 31 דצמבר 2017       07:00

מועדון 'איילות' נוסד בשנת 1976 על-ידי חובבי ריצה שחיפשו דרכים לקדם את הריצה העממית והתחרותית בישראל. זהו מועדון הריצה והטריאתלון הגדול בישראל, המונה 500 חברים הפרושים בכל הארץ. אמנם בית המועדון ממוקם בקאונטרי הרצלייה, וממנו יוצאת מדי שבת ריצה משותפת, אך אין לאיילות' שיוך גיאוגרפי.

מקום המגורים של החברים אינו רלוונטי, וחלקם מתאמנים באופן עצמאי. בשנת 1994 , נוסד מועדון הטריאתלון לאור הפופולאריות שצבר ענף זה בארץ וכרגע , יש לאיילות שתי עמותות - ריצה וטריאתלון לאחרונה הוסיף המועדון היבט נוסף למגוון השירותים שהוא נותן לחבריו: הם יכולים ליהנות משירותי אימון והדרכה מקצועיים ע"י מאמנים הקשורים לאיילות בעלות סבירה. שירות זה ניתן בפרישה ארצית ומחבר את החברים למיטב אנשי המקצוע בתחום.

החברות באיילות מקנה לחברים ביטוח ובדיקות מאמץ כנדרש על פי חוק הספורט , רישום לאיגודים הרלוונטיים , הנחות במספר רב של תחרויות ריצה , הנחות ברכישת ציוד ספורט ועוד.המועדון מארגן מדי שנה שניים מהמרוצים הותיקים בישראל – מרוץ הרצלייה ומרוץ גליל-ים.בשנת2015, מתכנן המועדון ארגון תחרויות נוספות ומחנות אימונים בשיתוף קבוצות אחרות. 'איילות' רואה בקידום הריצה והרצים ערך עליון ומועדון לכל הרצים בכל הגילאים.אחד האתגרים הוא להשקיע באתלטים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם, ובשאיפה שהטובים בניהם , יגיעו לרמות הגבוהות בעולם. בהרצלייה , אימץ המועדון קבוצת ילדים , רצים ברצון , אשר נפגשים פעמיים בשבוע לאימונים משותפים.

המועדון מפעיל אתר אינטרנט ובו מגוון מאמרים, תכניות אימון שונות, סיפורים אישיים של רצים ועוד. נוסף לכך, דף הפייסבוק של איילות הוא מהמעניינים ומהמגוונים בתחום וניתן למצוא בו, מלבד חוויות והגיגים של החברים השונים, גם שאלות ותשובות של מתחילים ומנוסים כאחד.מספר החברים בפייסבוק עולה על 3,500 ומידי יום , מצטרפים נוספים. מובן שגם אירועי המועדון השונים, כולל הפודיומון המסורתי, זוכים לאזכורים בו.לאיילות גם דף קומונה הפתוח לכל מי שרוצה וגם בו מתפרסמים עדכונים שונים. 'איילות' היא עמותה ללא מטרות רווח. העוסקים במלאכה עושים זאת על חשבון זמנם וכספם ואין אף עובד בשכר בידיעה שכל פירות המאמץ מגיעים אל הרצים.

ההרשמה כוללת:
רישום לאיגודים הרלוונטיים ביטוח על פי חוק הספורט אישור רפואי על פי חוק הספורט הנחות במספר רב של תחרויות ריצה , חולצת המועדון והנחות בבתי עסק ונותני שירותים בתחום הריצה והטריאתלון.  Powered By ShvoongTix